משטחי נירוסטה – כל מה שרציתם לדעת

בחירת משטחי נירוסטה למטבח היא אחת החשובות שתעשו בו. מתי אתם עשויים לשאוף להצטייד במשטח שכזה? כיצד בוחרים אותו כך שיתאים בדיוק למבנה המטבח שלנו? והאם יש נושאים דקורטיביים שצריכים להכיר לפני שיוצאים לדרך?

כך תדעו שאתם צריכים במטבח משטח נירוסטה

אם הבית שלכם מעוצב בסגנון של 'בית מודרני', עם פרזול כסוף, חלונות עם מסגרות אפורות, וצבע משנה שחור (למשל שולחן או מזנון שחורים עם מסגרות כסופות), ועיצובים אלו מופיעים גם במטבח, כנראה שהמוצר המשלים הרלוונטי עבורכם הוא משטח נירוסטה. משטחי נירוסטה אינם מגיעים לבדם. הם באים מצויים בכל תכולת עמדת העבודה המסורתית של המטבח: כיור פנימי, ברז וכיריים מובנות. בחלק מהדגמים ניתן למצוא גם כיריים חשמליות לצד אלה המבוססות על גז.

התאמת משטח הנירוסטה למטבח שלכם

ישנם 2 נושאים שאתם צריכים להכיר בשביל להסיק התאמה בסיסית של משטחי נירוסטה למטבחים. אם אלו מטבחים קטנים, משמע שהטמעה של משטח עם פרונט עבה עלולה להתפרש כמגושמת ובולטת מדי, זאת לעומת משטח עם חלק קדמי דק שישתלב בדיוק כנדרש. במטבח גדול, ההיפך הוא שנכון: אם המשטח דק יהיה לו קשה מאד לבטא את העיצוב החדש במרחב ואם הוא עבה הוא יספק קונטרה דקורטיבית לחדר בעל ממדי הענק. הפרמטר השני הוא תכיפות השימוש במבערים של כיריים. אם אתם משתמשים מעט בחירת משטחי נירוסטה עם כיריים גז פשוטות של 4 מבערים תספיק. לעומת זאת, אם אתם מבשלים המון ובמקביל – כדי לדאוג לפחות ל- 6-8 עמדות, מבערים. את זאת עושים באמצעות בחירת משטח שיש בו גם כיריי גז וגם כיריים אינדוקטיביות מבוססות חשמל.

התאמה דקורטיבית של המשטח לסגנונכם

אם אתם אוהבים פשטות עיצובית במרחב, מינימליזם בלעז, מומלץ לבחור משטחי נירוסטה עם רשת בטחון PER כל מבער בכיריים לחוד. כך, מרחוק הדגם לא ייראה עם רשת בכלל, וייווצר עיצוב של 4 מבערים בצורת עיגול בלבד. לעומת זאת, אם אתם אוהבים עיצוב מורכב ובולט, מומלץ לבחור משטחי נירוסטה עם רשת אחידה על כל 4 המבערים של הכיריים כך שתבלוט ותיצור עיצוב יותר משונן ומחודד, רווי בפרטים לעומת הממוצע.