לפרטים נוספים
מטבח צהוב
דגם: מטבח צהוב
מטבח צהוב
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
מטבח אדום
דגם: מטבח אדום
מטבח אדום
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
מטבח לבן
דגם: מטבח לבן
מטבח לבן
לפרטים נוספים>>
לפרטים נוספים
מטבח קלאסי
דגם: מטבח קלאסי
מטבח קלאסי
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
מטבח רחב
דגם: מטבח רחב
מטבח רחב
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
מטבח מהגוני
דגם: מטבח מהגוני
מטבח מהגוני
לפרטים נוספים>>

נגריות מטבחים

 אנשים רבים מעדיפים לרכוש את המטבחים שלהם דרך נגריות ולא דרך חנויות רהיטים. נגריות מטבחים יודעות את העבודה ומנוסות בה בדרך כלל, יש להם את כל הכלים והמכשירים כדי לייצר עבורנו מטבח שאנו רוצים ומזמינים, מטבח שמותאם לנו אישית, לפי מידות, גודל ורצונות שלנו עם הטעם האישי שלנו. נגריות מטבחים יודעות מה לקוחות אוהבים, מה נוח להם, מה מפריע, מה בדרך כלל לא מתאים, יודעים שהרוב צריכים מקום כדי לאחסן את תכולת המטבח ועל כן ארונות צריכים להיות רחבים ככל שניתן ובכמות מותאמת. 

נגריות מטבחים יכולות לייצר עבורנו או לבנות מטבחים מעץ שמשרים אווירה יוקרתית אווירה חמה אווירה כפרית במטבח כזאת שאנו צריכים וזקוקים לה במטבח שלנו. ישנם אנשים רבים שהמטבח הוא המקום האהוב עליהם ביותר בבית בשל אהבתם לבישול אפייה וכל הנוגע בדבר ואחרים פחות זקוקים למטבח רק למצבים מסוימים, לא נוטים לבקר בו הרבה כמו בחדרים אחרים בבית. נגריות מטבחים והזמנת מטבח דרכם מראה כמה אנו אוהבים את המטבח ורוצים אותו בדרך שלנו ובצורה שאנו אוהבים. לא תמיד מה שנראה בחנויות יספק אותנו, לא תמיד נוכל להזמין מה שאנו רוצים דרך נגריות מטבחים, אך האפשרויות רחבות יותר כאשר אנו יכולים להזמין דגמים שמיוצרים ונבנים במיוחד עבורנו. 

רכישה בחנות רהיטים שונה מהזמנה מכל נגריות מטבחים שאנו מכירים, היות ובחנות לא משנה כמה דגמים קיימים, תמיד יהיה מלאי מוגבל או מספר דגמים מוגבל תמיד נוכל למצוא משהו בדגמים בחנות שאנו לא אוהבים והלוואי והדבר הספציפי הזה לא היה קיים בהם, או כל דבר דומה, כאשר אנו פונים אל נגריות מטבחים ומזמינים מטבח האפשרויות יותר פתוחות בפנינו, אנו יכולים להגיד להם בדיוק מה אנו רוצים שיהיה במטבח ואיך ייראה ועל כל פרט. 

שנת 2016 אוטוטו נסגרת, ואיתה מגיעה שנת 2017 עם שפע של עיצובים חדשים למטבח. אם תבקרו בנגריות מטבחים הסמוכות לביתכם, תמצאו שכבר מתחילים לבשל שם קולקציות חדשות של מטבחים עיצובים 2017 במבחר דגמים ייחודי ואיכותי.